بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخرهای قدیمی برای بسیاری از کارفرمایان محترم به دلایل فنی و مالی امری چالش برانگیز است. آکام استخر با تجربه بالای خود در این زمینه می تواند مشوق شما در بازسازی و ترمیم استخرهای قدیمی باشد. استخرهای شنا نیاز به سرویس های دوره ای و ماهانه و در نهایت سرویس های اساسی دارند. بازسازی استخر در بخشهای مختلف می تواند شامل رفع نقص آب بندی استخر ، تعویض سرامیک های قدیمی ، باز طراحی استخر ، با توجه به وضعیت موجود و مدرن و بروز نمودن ظاهر استخر، اضافه کردن آپشن های جدید مانند تونل مه و آبنما، تعویض لوله های پوسیده فلزی یا معیوب و جایگزینی با لوله های یو پی وی سی با عمر بالا ، تعمیر و تعویض تجهیزات مستعمل مثل پمپ و فیلتر شنی و مبدل و به روز رسانی سیستم های تصفیه و گندزدایی باشد.

 

بازسازی استخر چنانچه حساب شده انجام شود و ملاحظات فنی و بهینه ترین طراحی از نظر اقتصادی در بازسازی استخر لحاظ شود ، میتواند استخر از کارافتاده شما را با صرف هزینه ای معقول ، کاملا احیا کند و به استخری مدرن و امروزی تبدیل کند .

چنانچه تصمیم به بازسازی استخر دارید از تجربه و مشورت رایگان تیم آکام استخر بهره مند شوید . مسئولیت ما ارایه استخری زیبا و دارای آب با کیفیت، مطلوب و پاکیزه برای مشتریان گرامی است. “غرق شدن در لذت شنا ارمغان ما برای شما” خواهد بود.

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

بازسازی استخر

خدمات قابل ارایه از سوی تیم آکام استخر برای بازسازی استخر شما:

  1. تعویض سلیس فیلتر شنی
  2. بازدید و تعمیر کلیه پمپ های تصفیه 
  3. نصب و راه اندازی دستگاه اتوماتیک تنظیم کلر و pH
  4. اضافه کردن سیستم های گندزدایی مدرن به تصفیه خانه موجود
  5. اسید شویی استخر
  6. آب بندی کاسه استخر با مواد نانو و عایقهای رنگی
  7. تبدیل سیستم های اسکیمری به سرریز
  8. اضافه کردن سیستم های کنترل اتوماتیک

کلمات کلیدی را وارد نمایید